Wynajem urządzeń rozrywkowych

Wynajem urządzeń rozrywkowych


Oferujemy wynajem dmuchańców i urządzeń rozrywkowych produkcji polskiej, charakteryzujących się w niezwykle atrakcyjnym wzornictwem i przyciągającą wzrok kolorystyką. Wynajmowane przez nas urządzenia są w nienagannym stanie, są czyste i zadbane, doskonale promując każdą imprezę, niezależnie od tego czy to małe urodziny w ogrodzie czy duży festyn miejski. Dzięki naszym urządzeniom spotkania zyskują niepowtarzalną oprawę, a ich prestiż znacząco się zwiększa. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług. Posiadamy ubezpieczenie OC i NW, a nasze urządzenia posiadają wymgane atesty (Orzeczenie Techniczne, DTR "ATEST").

Zdajemy sobie sprawę, jak szybko dzieci nudzą się na zgromadzeniach. Dlatego nasza firma umożliwia wypożyczenie dmuchanych zamków, zjeżdżalni oraz innych urządzeń mechanicznych o różnej wielkości oraz utrzymanych w różnej kolorystyce. Zapewniamy najmłodszym niezapomniane chwile i czas pełen radości. Zamieniamy nudne "siedzące imprezy" w wesołą zabawę, przepełnioną rywalizacją i aktywnością.

Ceny wynajmu urządzeń ustalamy indywidualnie

  • ceny zawierają obsługę, ubezpieczenie, montaż i demontaż
  • przy wynajmie kilkudniowym SUPER RABATY
  • cena obejmuje pracę urządzeń do 8 godzin
  • jeździmy na terenie całego kraju
  • dojazd do 100 km gratis, powyżej do ustalenia
  • przy wynajmie od poniedziałku do piątku SUPER RABATY

Oferta urządzeń i atrakcji

Jeśli chcesz, aby organizowane przez ciebie wydarzenie – takie jak impreza plenerowa, wyjazd integracyjny czy targi branżowe - zapewniło niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom, skorzystaj z naszej oferty. Przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasze urządzenia rozrywkowe - dmuchańce, trampoliny, karuzele, autka akumulatorowe i inne – to gwarancja świetnej zabawy. Oferowane przez nas atrakcje odznaczają się wysoką funkcjonalnością i estetycznym wykonaniem, by zapewnić przyjemność korzystania z w każdych warunkach, także na świeżym powietrzu. Dbamy o nienaganny stan techniczny naszych urządzeń, gwarantując wysoki stopień bezpieczeństwa.

Wynajem dmuchańców, karuzeli, fotobudki i innych dostępnych atrakcji to najlepszy pomysł na uatrakcyjnienie każdego wydarzenia. Dmuchańce do zjeżdżania i skakania, dmuchane zamki i place zabaw, atrakcje wodne, eurobungee czy trampoliny to tylko niektóre z naszych propozycji, które zapewniają niezapomniane wrażenia młodszym oraz starszym uczestnikom każdej imprezy. Urządzenia rozrywkowe dostępne są w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych, by budzić zachwyt wśród najmłodszych. Gwarantują najlepszą zabawę przy korzystaniu z bezpiecznych, dostosowanych do wieku atrakcjach o sprawdzonym stanie technicznym. Dzięki nim dzieciaki zapomną znaczenie słowa "nuda"!