o nas

Kim jesteśmy?  

Otwartymi,  pełnymi  energii  ludźmi  zajmującymi się urozmaicaniem aktywnych form wypoczynku. Specjalizujemy się w urządzeniach  rozrywkowych od dmuchańców, kule wodne  po eurobungee czy quady, a także posiadamy doświadczenie w kompleksowej organizacji imprez począwszy od placów zabaw, cateringu a  kończąc na scenie, nagłośnieniu czy realizacji artystycznej.

 

Zajmujemy się  imprezami takimi jak:

  • masowe (festyny, dożynki, dni miast, itp.)
  • firmowe
  • promowanie firm
  • szkolne (mikołajki, dzień dziecka, olimpiady sportowe)
  • rodzinne (wesela, urodziny, pikniki rodzinne)    

Działamy na rynku od lat, co pozwoliło naszej firmie zdobyć duże doświadczenie.

Jesteśmy firmą rodzinną, do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie. Posiadamy duże zaplecze sprzętu rekreacyjnego, współpracujemy z wieloma firmami i agencjami artystycznymi z całego kraju a nasi pracownicy charakteryzują się profesjonalizmem, kulturą i doświadczeniem. Zrozumienie, szybkość i terminowość realizacji oraz atrakcyjne ceny, pozwoliły nam w niedługim czasie wyrobić  dobrą opinie wśród naszych klientów tym samym z roku na rok poszerzając ich grono.

Wszystkie urządzenia rozrywkowe posiadają odpowiednią dokumentację i atesty, a także ubezpieczenie  OC/NW.

Przynajmniej raz w roku przechodzą  dokładny przegląd i modernizacje. Co sezon staramy się poszerzać zasób sprzętowy o nowe atrakcje. Podsumowując - dlaczego my? Wszyscy  piszą, że są najtańsi czy najlepsi, my po prostu zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się
Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania