Organizacja imprez oraz wynajem urządzeń rozrywkowych

niepowtarzalne wydarzenia, imprezy i projekty dla dzieci i dorosłych

Nasza oferta

Organizacja imprez

niepowtarzalne wydarzenia, imprezy i projekty dla dzieci i dorosłych

Nasza oferta

Są w życiu takie wydarzenia, które trzeba należycie uczcić w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Dlatego właśnie organizacja imprez dla dzieci i dorosłych to jedna z głównych usług oferowanych przez naszą firmę. Pragniemy, by każde urodziny, imieniny oraz święta były wyjątkowe oraz niezapomniane, zarówno dla osób pełnoletnich, jak i dla najmłodszych. Współpracę podejmujemy również z firmami, placówkami oświaty oraz urzędami – jesteśmy w stanie przygotować najhuczniejsze imprezy masowe, w tym pikniki, turnieje, integracje oraz wiele innych.


Organizacja imprez dla dzieci i dorosłych oraz wypożyczanie urządzeń rozrywkowych


Oprócz przygotowywania wspaniałych przyjęć oraz zabaw, zajmujemy się również wypożyczaniem urządzeń rozrywkowych. Są to najwyższej jakości dmuchane zamki o różnej wielkości, jak i również zjeżdżalnie oraz inne sprawiające radochę najmłodszym mechaniczne zabawki. Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, byśmy razem mogli stworzyć wymarzoną imprezę okolicznościową dla dzieci oraz dorosłych.

Organizacja imprez

Posiadamy doświadczenie w kompleksowej organizacji imprez i projeketów dla dzieci i dorosłych.

 

zobacz więcej

Sprzęt rekreacyjny

Posiadamy duże zaplecze sprzętu rekreacyjnego do zabawy i rywalizacji, dla dzieci i dorosłych.

Sprzedaż i serwis

Oferujemy nowe i używane urządzenia pneumatyczne typu zjeżdżalnie, zakmki oraz urządzenia mechaniczne.

Ta firma to nie tylko praca, ale nasza pasja.

Od lat kreujemy, planujemy i realizujemy niepowtarzalne wydarzenia, imprezy i projekty specjalne, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdego tematu i każdego budżetu imprezy. Mamy duże zaplecze sprzętów i ogromne doświadczenie. Starannie dobieramy urządzenia, a nasza załoga to ludzie nieprzypadkowi, uśmiechnięci, i otwarci.

Nasza oferta

W naszej ofercie posiadamy: dmuchańce, zjeżdżalnie dmuchane, zamki dmuchane,  eurobungee, trampoliny, kule wodne, rollery, łódki wodne, suchy basen z piłeczkami, byki rodeo,  żyroskop, ścianka wspinaczkowa, kolejka, karuzele, autka akumulatorowe, krowa do dojenia,oraz wiele innych urządzeń do rywalizacji.

 

Obsługujemy imprezy masowe, firmowe, rodzinne, festyny, pikniki,  urodziny, dzień dziecka,  Mikołaj,  Komunie,  olimpiady sportowe itp.

pełna oferta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania