Oferta dla domu

W naszej ofercie znajdują się również usługi skierowana do klientów indywidualnych.

Dzięki posiadanym kwalifikacjom i zapleczu sprzętowym, sprawnie i profesjonalnie przywrócimy estetyczny wygląd Twojej posesji. Podczas prac wykorzystujemy metodę ciśnieniowo hydrodynamiczną z użyciem gorącej wody i, w razie potrzeby, stosujemy odpowiednio dobrane profesjonalne środki chemiczne. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu, kompleksowe sprzątanie posesji przebiega sprawnie, a cały proces zapewnia dokładną czystość i przywrócenie Twojego obiektu do dawnej świetności.

 

Czyszczenie elewacji oraz domów

Wykonywane przez nas czyszczenie domów oraz elewacji, w tym również dokładne mycie okien, jest usługą, do której starannie się przykładamy. Wiemy przecież, jak ważne dla firm oraz osób prywatnych jest zachowanie estetycznego wyglądu ich budynków (szczególnie, gdy jest on wizytówką naszego przedsiębiorstwa). Dlatego możesz być pewien, że możesz nam zaufać, a Twój dom, biuro, elewacja czy inna konstrukcja należąca do Ciebie po skończeniu naszej pracy będzie nie do poznania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystko odbywa się w sposób całkowicie bezpieczny dla powierzchni poddanych procesowi.

Prace dotyczą elewacji, dachów i znajdujących się na nich panelach fotowoltaicznych czy okien, ogrodzeń, nawierzchni z kostki brukowej bądź innych. Skutecznie usuniemy wszelkie naloty atmosferyczne, przebarwienia, porosty, w przypadku paneli dachowych, przywrócimy im pełną funkcjonalność. Nie tylko zadbamy o piękny wygląd ale również ograniczymy ryzyko uszkodzenia powierzchni wskutek erozji, a to przede wszystkim poprzez opcjonalne nałożenie impregnatów.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania