Specjalistyczne czyszczenie architektury

Świadczymy profesjonalne usługi kompleksowego oczyszczania i zabezpieczania różnorodnych powierzchni.

Nasza oferta

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji zarządzających infrastrukturą miejską oraz mieszkaniową czy też obiektami inżynierskimi.

Wszystkie usługi wykonujemy solidnie i terminowo. Stosujemy atestowane środki chemiczne, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i są jednocześnie bezpieczne dla oczyszczanych powierzchni. Posługujemy się specjalistycznym sprzętem, co pozwala nam działać z wysoką wydajnością i gwarantuje sprawne wykonanie usługi. Urządzenia pozwalają na pracę w dowolnych warunkach terenowych, nie wymagają dostępu do prądu ani wody. Prace planujemy w czasie najmniej uciążliwym dla otoczenia i użytkowników przestrzeni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz cel

Głównym celem naszej działalności jest utrzymanie w czystości i estetycznego wyglądu Państwa obiektów i elementów infrastruktury, które uległy zabrudzeniu wskutek intensywnej eksploatacji, są narażone na miejskie zanieczyszczenia czy też uległy oszpeceniu poprzez akty wandalizmu polegające na pokryciu lakierem graffiti. Po wykonanych pracach związanych z oczyszczeniem, możecie również Państwo zlecić nam zabezpieczenie powierzchni poprzez zastosowanie środków impregnujących lub pokryciu powłokami antygraffiti.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oceniając rodzaj oczyszczanego podłoża, dobieramy odpowiednią technikę oraz środki, które najefektywniej sprawdzą się w danych warunkach. Wszystkie używane przez nas produkty posiadają atesty PZH oraz pozytywną opinię Instytutu Ochrony Środowiska.

Galeria usług

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania