Kontakt

Grzegorz Dąbrowski
grzegorz.prorad@onet.pl
506 019 456

Kim jesteśmy ?

Otwartymi,  pełnymi  energii  ludźmi  zajmującymi się urozmaicaniem aktywnych form wypoczynku. Specjalizujemy się w urządzeniach  rozrywkowych od dmuchańców, kule wodne  po eurobungee czy quady, a także posiadamy doświadczenie w kompleksowej organizacji imprez  począwszy od placów zabaw, cateringu a  kończąc na scenie, nagłośnieniu czy realizacji artystycznej.

 zajmujemy się  imprezami takimi jak:

- masowe (festyny, dożynki, dni miast, itp.)

- firmowe

- promowanie firm

- szkolne (mikołajki, dzień dziecka, olimpiady sportowe)

- rodzinne (wesela, urodziny, pikniki rodzinne)    

Działamy na rynku od lat co pozwoliło naszej firmie zdobyć duże doświadczenie.

Jesteśmy firmą rodzinną, do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie. Posiadamy duże zaplecze sprzętu rekreacyjnego, współpracujemy z wieloma firmami i agencjami artystycznymi z całego kraju a nasi pracownicy charakteryzują się profesjonalizmem, kulturą i doświadczeniem.

Zrozumienie, szybkość i terminowość realizacji oraz atrakcyjne ceny, pozwoliły nam w niedługim czasie wyrobić  dobrą opinie wśród naszych klientów tym samym z roku na rok poszerzając ich grono.

Wszystkie urządzenia rozrywkowe posiadają odpowiednią dokumentacje i atesty a także ubezpieczenie  OC/NW.  Przynajmniej raz w roku przechodzą  dokładny przegląd i modernizacje. Co sezon staramy się poszerzać zasób sprzętowy o nowe atrakcje.

 

PODSUMOWUJĄC - dlaczego my?

Wszyscy  piszą  że są najtańsi czy najlepsi, my po prostu zapraszamy do współpracy.


Copyright Nazwa.pl